Datum: 19-01-2021 - 02:17

extra vak bovenaan NIEUW steun adverteerders

07
jan
'21
In memoriam: Kees van Ruiten
Geschreven door Redactie Blik Op Lisse

In memoriam: Kees van Ruiten

Op de laatste dag van het moeilijke jaar 2020 heb ik het droevige bericht ontvangen dat Kees van Ruiten onverwacht is overleden. Kees is voor onze vereniging van grote betekenis geweest. Hij is daarom in 2010 tot Lid van Verdienste benoemd......

In de vele jaren van zijn lidmaatschap van onze vereniging heeft hij voor ons en voor de Atletiekunie vele taken verricht en meerdere functies bekleed. De laatste jaren was hij met name leidend in het onderhoud van de baan en het groen. Tot dit jaar was ook de organisatie van de Ter Specke Loop en de Kermisloop zonder hem ondenkbaar. We gaan hem heel erg missen.

We wensen zijn vrouw Elly en de overige familie veel sterkte bij het dragen van dit verlies.

Door de coronamaatregelen kunnen we geen massaal afscheid van hem nemen. We gaan overleggen met de familie hoe we hem toch op een gepaste manier de laatste eer kunnen bewijzen.

Het condoleanceregister is hier te vinden: https://www.avdespartaan.nl/condoleance-kees-van-ruiten

Paul Stelder, voorzitter Av de Spartaan.